• Váš nákupný košík je prázdny!

ORECHY - SUŠENÉ OVOCIE
ARAŠIDY SUROVÉ LÚPANE BLANŠIROVANE
NOVY
ARAŠIDY SUROVÉ LÚPANE BLANŠIROVANESme olúpané a blanšírované a...
ARAŠIDY SUROVÉ LÚPANE BLANŠIROVANESme olúpané a blanšírované arašídy až z Argentíny. Neprecestovali sme polku sveta aby si sa na nás iba pozeral... tak nás okoštuj! Sme malé, jemné a perfektné k zobaniu pri telke.vysoký obsah nenasýtených mastnýc..
1.80€ Bez dane: 1.50€
Podrobný popisZloženie: kľukva veľkoplodá, cukor, kyselina cit...
Podrobný popisZloženie: kľukva veľkoplodá, cukor, kyselina citrónová, slnečnicový olej, šťava z čiernej bazyAlergény: Zem pôvodu: USANutričné hodnoty na 100g: Energia 1289/308kJ/kcal,tuky 1,37g,z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1g, sacharidy..
9.55€ Bez dane: 7.96€
Jadrá sladkých mandlí naturalMandle sú občas nazývané “kráľovn...
Jadrá sladkých mandlí naturalMandle sú občas nazývané “kráľovná orechov”, pretože obsahujú najviac vzácnych živín spomedzi všetkých orechov. Ľudia ich pestujú už od dávnych čias, od roku 2500 pred n.l. Sú plodom stromu – Mandle obyčajnej. Mandle ..
13.56€ Bez dane: 11.30€
Kešu orechy jadrá natural  1000 gZloženie: Kešu  100...
Kešu orechy jadrá natural  1000 gZloženie: Kešu  100%Špecifikácia kvality:  je označenie kvality a veľkostiznačí nadpriemernú veľkosť a presne to znamená, že v jednej libre je 320 celých jadier. "Ww" je označenie who..
15.00€ Bez dane: 12.50€
Podrobný popisZloženie: Kukurica, rastlinný olej, soľ, zmes ko...
Podrobný popisZloženie: Kukurica, rastlinný olej, soľ, zmes koreniaAlergény: Zem pôvodu : ŠpanielskoNutričné hodnoty na 100g: 1848 kJ, tuky: 11 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 4 g, sacharidy: 71 g z toho cukry: 0,5 g, bielkoviny: 8g, soľ:..
6.12€ Bez dane: 5.10€
MAK BIELY
NOVY
Biely mak –  Menej známy, prastarý slovenský druh maku, c...
Biely mak –  Menej známy, prastarý slovenský druh maku, chuťou pripomínajúci orechy. V porovnaní s modrým makom sa vyznačuje vyšším obsahom minerálnych látok, najmä vápnika.Vynikajúca pochúťka do koláčov, pečiva, k posypaniu našich trad..
6.60€ Bez dane: 5.50€
MAK MODRY
NOVY
Mak modrý – Tradičný druh potravinárskeho maku pestujeme ...
Mak modrý – Tradičný druh potravinárskeho maku pestujeme na úrodných poliach Podunajska. Jedinečná potravina vyniká svojimi vysokými nutričnými hodnotami, najmä obsahom vápnika, ktorého je 12 násobne viac ako v kravskom mlieku...
4.80€ Bez dane: 4.00€
MANDLE V MLIEČNEJ ČOKOLÁDE OBALENÉ V ŠKORICIĎalšie mandle v čo...
MANDLE V MLIEČNEJ ČOKOLÁDE OBALENÉ V ŠKORICIĎalšie mandle v čokoláde, čo? To pozor! Obalili ma totiž v jemnej mliečnej čokoláde a moju sladkosť zladili s ostrou chuťou cejlónskej škorice, ktorá vraj lieči. Fakt! Nie jeden smútok už..
7.86€ Bez dane: 6.55€
PARA ORECHY JADRÁ
NOVY
PARA ORECHY JADRÁBrazílsky orech patrí k najväčším zdrojom sel...
PARA ORECHY JADRÁBrazílsky orech patrí k najväčším zdrojom selénu a stopových prvkov dôležitých pre imunitný systém.Okrem toho sa v para orechoch nachádza fosfor, ktorý napomáha rastu kostí a zubov, magnézium vhodné pre výstavbu svalov a nervov.P..
19.68€ Bez dane: 16.40€
PARADAJKY SUŠENÉ POLKY SOLENÉ
NOVY
PARADAJKY SUŠENÉ POLKY SOLENÉ Popis:Solenie morskou soľou...
PARADAJKY SUŠENÉ POLKY SOLENÉ Popis:Solenie morskou soľou a sušené na ostrom slnku a morskom vzduchu. Bez chémie a konzervantov.Hmotnost:1000 gPôvod:Taliansko..
9.84€ Bez dane: 8.20€
Zobrazenie1 do1012 (2 Stránky)