• Váš nákupný košík je prázdny!

HYDINA

HYDINA
Predaj hydina korenie.


Pikantné koreniaca zmes na steaky, minútky, grilované mäsá či ...
Pikantné koreniaca zmes na steaky, minútky, grilované mäsá či rožnenie.Krajina pôvodu: ČRZloženie:Čierne korenie, rasca, soľ hrubozrnná 10%, E621, maltodextrín, cukor, paprikové klinčekmi zelené, koriander, soľ, petržlenová vňať, bazalka, cibuľa,..
8.04€ Bez dane: 6.70€
Jemne ostrá zmes korenia na grilovanie všetkých druhov mäsa, v...
Jemne ostrá zmes korenia na grilovanie všetkých druhov mäsa, vhodná aj na ryby a zverinu.Krajina pôvodu:ČRZloženie: Paprika sladká, glutaman sodný, cibuľa, mrkva, horčica biela, paprikové plátky zelené a červené, koriander, petržlenová vňať...
5.94€ Bez dane: 4.95€
Curry, niekedy tiež nazývané "kari" či "karí", je ako zmesou k...
Curry, niekedy tiež nazývané "kari" či "karí", je ako zmesou korenia, tak názvom pokrmu typického pre Indiu. Čoby zmes môže mať mnoho rôznych obmien a variácií, od jemných po ostrejšie. Známymi sú predovšetkým indickej, thajskej, javánské či angl..
4.08€ Bez dane: 3.40€
Táto slabo ostrá zmes pochádza z Indie. Hodí sa na mäso varené...
Táto slabo ostrá zmes pochádza z Indie. Hodí sa na mäso varené v paradajkovej či cibuľovej šťave, grilovanú hydinu, rožnenie, prípravu minútok, mletá mäsa a karbonátky, šošovkové alebo fazuľovú polievku, ryžových jedál a na ochutenie jogurtových ..
8.46€ Bez dane: 7.05€
Zmes korenia vhodná na grilovanie, rožnenie a prípravu steakov...
Zmes korenia vhodná na grilovanie, rožnenie a prípravu steakov, vhodná tiež na marinády.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Soľ max. 57%, cukor, paprika sladká, soľ dymová, cesnak, cibuľa, horčica biela celá, oregano, čierne korenie...
6.24€ Bez dane: 5.20€
Zmes korenia na prípravu tradičného gyrosu, ale aj na steaky z...
Zmes korenia na prípravu tradičného gyrosu, ale aj na steaky z kuracieho, bravčového, ovčieho a hovädzieho mäsa. Odporúčame do leča a zeleninových zmesí.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Soľ max. 36%, rasca mletá, paprikové klinčekmi červené 2x2, gluta..
7.20€ Bez dane: 6.00€
Zmes korenia určená na prípravu tradičného gyrosu, ale aj na s...
Zmes korenia určená na prípravu tradičného gyrosu, ale aj na steaky z kuracieho, bravčového, ovčieho a hovädzieho mäsa. Odporúčame tiež do leča a zeleninových zmesí.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Curry (horčica, senovka, soľ, kurkuma, škorica, koria..
10.80€ Bez dane: 9.00€
Sladko voňajúce pikantné zmes korenia určená predovšetkým na p...
Sladko voňajúce pikantné zmes korenia určená predovšetkým na pečenie mäsa, hydiny a na nakladanie mäsa pred prípravou. Zaujímavo jej ochutíme čínskej pokrmy z hovädzieho a iných druhov mäsa.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Škorica mletá, fenikel mletý..
25.80€ Bez dane: 21.50€
Zmes korenia vhodná na všetky úpravy králika. Výborne dochutí ...
Zmes korenia vhodná na všetky úpravy králika. Výborne dochutí tiež kura, hus, kačicu, všetku zverinu, hovädzie aj bravčové mäso.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Soľ max. 20%, cesnak, cibuľa, zeler, mrkva, paštrnák, petržlen, tymián, citrónová kôra, ko..
6.96€ Bez dane: 5.80€
Jemná koreniaca zmes s medovým arómou, ktorá sa používa na kur...
Jemná koreniaca zmes s medovým arómou, ktorá sa používa na kurča, pečená rebierka, bôčik či nakladanie mäsa na gril.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Soľ 35%, paprika sladká, cesnak, cukor, E621, čili, cibuľa, dextróza, zázvor, cafos M, repkový olej, m..
5.76€ Bez dane: 4.80€
Zobrazenie1 do1021 (3 Stránky)