• Váš nákupný košík je prázdny!

KORENIE NA CESTOVINY

KORENIE NA CESTOVINY
Predaj korenie na cestoviny.


Bazalka má sladko korenistú vôňu so stopami klinčekovej a aníz...
Bazalka má sladko korenistú vôňu so stopami klinčekovej a anízové esencie, chuť je teple pieporná, podobná klinčekov.Krajina pôvodu: EgyptPoľsko..
2.16€ Bez dane: 1.80€
Citrónový korenie dodáva príjemne pieporná-kyslú chuť a vôňu s...
Citrónový korenie dodáva príjemne pieporná-kyslú chuť a vôňu steakom z lososa, ale aj iným pokrmom z rýb a morských plodov. Výborne chutí aj v cestovinách a šalátoch.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Korenie biely drvený, citrónová kôra, glutaman sodný..
17.28€ Bez dane: 14.40€
Směs koření vhodná nejen na pizzu nebo pod maso, ale také do o...
Směs koření vhodná nejen na pizzu nebo pod maso, ale také do omáček na těstoviny či rýži.Země původu: ČRSložení: Cibule, česnek, rajčatové floky červené, paprikové floky červené, paprikové floky zelené.Skladování: teplota max.24°C, vlhk..
17.28€ Bez dane: 14.40€
Aróma muškátového orieška je korenisté a mierne horké. Vonia s...
Aróma muškátového orieška je korenisté a mierne horké. Vonia sladko a po klinčekov. Chuť je teplá, sýta, horkasto sladká a drevitá.Krajina pôvodu: Indonézia, Poľsko, Srí Lanka..
10.26€ Bez dane: 8.55€
Aróma muškátového orieška je korenisté a mierne horké. Vonia s...
Aróma muškátového orieška je korenisté a mierne horké. Vonia sladko a po klinčekov. Chuť je teplá, sýta, horkasto sladká a drevitá.Krajina pôvodu: Guatemala, India, Indonézia, Poľsko..
9.36€ Bez dane: 7.80€
Zmes korenia vhodná nielen na pizzu alebo pod mäso, ale tiež d...
Zmes korenia vhodná nielen na pizzu alebo pod mäso, ale tiež do omáčok na cestoviny či ryžu.Krajina pôvodu: ČRZloženie:Cibuľa, cesnak, paradajkové klinčekmi červené, paprikové klinčekmi červené, paprikové klinčekmi zelené...
14.40€ Bez dane: 12.00€
Zmes korenia na dochutenie fašírok, mäsových zmesí a omáčok vh...
Zmes korenia na dochutenie fašírok, mäsových zmesí a omáčok vhodných nielen k cestovinám.Krajina pôvodu: ČRZloženie: Soľ max. 25%, paprika sladká, glutaman sodný, cibuľa, rasca, cesnak, majorán, paradajkový prášok, korenie čierne...
14.40€ Bez dane: 12.00€
Oregano je tiež známe pod názvom "pamajorán".Chuť je korenisto...
Oregano je tiež známe pod názvom "pamajorán".Chuť je korenisto aromatická, mierne slaná, výrazná, pieporná, s pálivú, často citrónovou príchuťou.Krajina pôvodu: Poľsko, Turecko..
7.80€ Bez dane: 6.50€
Sušené paprikové klinčekmi sa hodí pod mäso, do gulášov, polie...
Sušené paprikové klinčekmi sa hodí pod mäso, do gulášov, polievok, cestovín, šalátov, nátierok a zapečených zemiakov.Krajina pôvodu: ČínaZloženie: Paprikové alebo klinčeky červené, paprikové klinčekmi zelené...
13.26€ Bez dane: 11.05€
Sušené paprikové floki sa hodí pod mäso, do gulášov, polievok,...
Sušené paprikové floki sa hodí pod mäso, do gulášov, polievok, cestovín, šalátov, nátierok a zapečených zemiakov...
9.60€ Bez dane: 8.00€
Zobrazenie1 do1012 (2 Stránky)